Снажна порука Ане Брнабић са Свенародног сабора у Трговишту

У присуству симпатизера и чланова Српске напредне странке из целог Пчињског округа, али и из Северне Македоније у Трговишту је организован Свенародни сабор под називом „Србија побеђује“.

Скупу је присуствовала и потпредседница Српске напредне странке и председницa Народне скупштине Србије, Анa Брнабић, која се окупљенима захвалила на непоколебљивој подршци, снази и енергији коју свакодневно деле.

— Ми смо показали да смо јак, поносан и пркосан народ. Када су покушавали да нас сломе, када су нас блокирали и постављали препреке, нисмо поклекнули. Напротив, из сваке блокаде изашли смо још сложнији и јачи, доказујући да нашу вољу нико не може да заустави. Избори су веома близу и пред нама је важна одлука. Зато вас молим да, када изађете на гласање, добро погледате иза себе. Сетите се свега што су нам радили, сетите се свих притисака и блокада, али се сетите и свега што смо заједно изградили и одбранили. Српска напредна странка није и никада неће бити странка функционера. Ми смо странка народа, и ту смо за народ, рекла је, између осталог, Брнабић.

Народном сабору присуствовали су народни посланици Драган Николић, Горан Николић, Ненад Крстић, као и потпредседник Извршног одбора, члан Председништва СНС-а и посебни саветник министра за јавна улагања, Драган Стевановић.

Поред врањских напредњака, повереника др Слободана Миленковића и Драгана Сентића, начелника Пчињског управног округа Срећка Пејковића, заменика градоначелника Милан Илића и градског већника Дарка Раденковића, део скупа били су и председници Општинских одбора СНС-а из Пчињског округа, као и бројни функционери Српске напредне странке из Врања.

Please follow and like us:
Друштво Политика