
Свенародном сабору под називом „Србија побеђује“ одржаном у Трговишту, присуствовали су потпредседница Српске напредне странке и председницa Народне скупштине, Анa Брнабић, потпредседник Извршног одбора, члан Председништва СНС-а и посебни саветник министра за јавна улагања, Драган Стевановић, народни посланици Драган Николић, Горан Николић и Ненад Крстић, повереници СНС у Врању др Слободан Миленковић и Драган Сентић, начелник Пчињског управног округа Срећко Пејковић, заменика градоначелника Милан Илића, градски већник Дарко Раденковић, председници Општинских одбора СНС-а из Пчињског округа и бројни функционери Српске напредне странке из Врања, чланови и симпатизери.
Дошла сам овде да вам пренесем поздраве председника Александра Вучића и да вам се захвалим на свој подршци, током свих ових година, откад побеђујемо на свим изборима и од када је Србија победничка земља, рекла је Ана Брнабић предсеница Народне Скупштине и потпредседница СНС-а. Посебно се захавалила на подршци у протеклој 2025. години, када су блокадери покушали да сруше Србију,али нису успели да помере ни за милиметар. Србија је победила и увек ће побеђивати.
– Сетите се пријатељи како су блокирали путеве улице, покушали су да посвађају родитеље и децу и немојте никада да одговарате насиљем. За нас је Србија једна пороодица. Одговорићемо одлуком тада на изборима и победићемо тај блокадерски терор. Желим сада да поздравим нашу браћу и сестре из Македоније, хвала вам што сте дошли. Молим вас да наставите да се борите. Наш народ никада не да на своју државу. Видимо се следеће суботе 27. јуна у Београду, да покажемо пристојну, победничку Србију. Живео председник, живела Србија, Србија увек побеђује, рекла је председница Скупштине
Добродошлицу је председници Народне скупштине у име свих присутних пожелео Ненад Крстић народни посланик из Трговишта.
– Када ми имамо добру вољу ништа не може да нас заустави. Зато Србија побеђује, зато велики аплауз на нашу данашњу гошћу иако она није само гошћа, већ и домаћин у Трговишту, рекао је Крстић.
Представници напредњака разговарали су са присутнима,саслушали шта им поручују грађани, поздрављали симпатизере, и удобром расположењу провели дан уз дружење, како се чуло, свих оних који воле Србију, воле председника Вучића и зато Србија побеђује.

