Брнабић, Мали и Вучевић позвали грађане на скуп 27. јуна у Београду

Брнабић, Мали и Вучевић позвали грађане на скуп 27. јуна у Београду

Председница Скупштине Србије Ана Брнабић, министар финансија Синиша Мали и педседник Српске напредне странке (СНС) Милош Вучевић позвали су данас грађане Србије да дођу на скуп „Србија једна породица“ 27. јуна у Београду.

„Дођите у Београд у суботу 27. јуна да заједнички направимо план за нашу Србију“, изјавио је Вучевић на платоу испред Скупштине Србије, где ће скуп бити одржан. Брнабић је такође, позвала грађане да дођу како би заједно градили будућност. „Видимо се на овом месту у суботу 27. јуна“, рекао је Мали.

Скуп „Србија једна породица“ биће одржан 27. јуна на платоу испред Дома Народне скупштине, а на њему ће, како је најављено, бити представљени планови и програм за будућност Србије.

На скуп је позвао председник Србије Александар Вучић, као и други званичници.

Грађани ће на скупу имати прилику да укажу на проблеме са којима се суочавају и кажу шта су за њих приоритети у развоју земље у будућности. На скупу ће бити развијена и највећа застава Србије, а посетиоце очекује богат едукативни и музички програм за све генерације.

Председник је најавио да ће грађани који у суботу дођу на плато испред Скупштине добити папир на којем ће моћи да од 15 тема заокруже по пет најважнијих које би желели да држава уради.

На листићу који ће грађани добити остављен је и простор да свако напише оно што га мучи и да изнесе своје примедбе.

Please follow and like us:
Друштво