
На Градском стадиону у Врању, у оквиру Врањског спортског лета, отворен је традиционални, 7. Видовдански турнир у фудбалу.
Турнир је отворио градски већник за спорт, Ненад Ђорђевић.

На турниру учествују девојчице и дечаци из свих основних школа на територији града Врања.
Затварање манифестације са доделом пехара и диплома заказано је за понедељак увече.


Please follow and like us:

